הפעל מוסיקת רקע
מוסדות תיקון המידות - ע''ש רבנו הקדוש  ה''נחל נובע מקור חכמה'' ראש בני ישראל רבי נחמן מברסלב זי''ע
רבי נחמן מברסלב  - חגי ישראל - ברסלב שיעורי תורה חוק נתן - לימוד יומי בספר הקדוש חק נתן - ברסלב אלבום תמונות - תמונות ראש הישיבה ואלפי תמונות צדיקים תולדות ברסלב - תולדות רבי נחמן מברסלב זל ותלמידיו הקדושים ברכות מהרב - רבי יוסף שובלי שליט"א צור קשר - ישיבת תיקון המידות דחסידי ברסלב Breslev english site
לוח שנה התשס"ו
ברכה ראש השנה תשס"ו

פדיון כפרות לתשרי שיעורים חדשים לקראת תשס"ו

חזרה לדף התפריט

לוח התשס"ו בהוקרה ממוסדות תיקון המידות דחסידי מברסלב זי"עלאחינו ישראל עם קדוש. בסיעתא דשמיא , הוציאה הישיבה לאור את לוח השנה לשנת תשס"ו, בסימן תהא שנת סוף וגאולה.

הלוח נערך בעריכה מקצועית, והודפס באיכות גבוהה. הלוח מהודר להפליא, גדול, ובעיצוב מאיר עיניים, קל ונוח לשימוש. הלוח ניתן לתלייה, והוא יפה יפה, בשילוב אמרות טהורות מרבנו הקדוש והנורא רבי נחמן מברסלב זי"ע, ותלמידו גאון עוזנו רבי נתן מברסלב זי"ע, בתוספת תמונות של ראש הישיבה שליט"א, בשילוב עם קברות הצדיקים והמקומות הקדושים. בנוסף, מובאים בלוח הילולות הצדיקים מידי חודש בחודשו, וכן ממאורעות הים היהודי לאורך שנות קיומו. בקיצור מלא מכל טוב. והכל מסודר יפה ונאה שאין כדוגמתו. עמל ויגע רב הושקעו בלוח.

הלוח ניתן לרכישה במספר אזורים בארץ:
חיפה והקריות - בישיבה בקרית ים, בטלפון: 04-8747921. פלאפון - ניסים: 050-8859-747.
אזור המרכז - בכולל הישיבה באלעד, בפלאפון - ציון: 052-5495-782.
ירושלים, בפלאפון - יאיר: 052-4659-512.

כמו כן הלוח ניתן לשליחה בדואר ישירות לביתכם. לפרטים נא ליצור קשר בטלפון הישיבה בקרית ים.

בעזהי"ת הלוח יופץ גם בארה"ב, במספר מוקדים. לפרטים נא ליצור עמנו קשר באתר דרך דף "צור קשר".

עלות הלוח המהודר לא למטרת רווח- 10 שקלים.

הלוח ניתן להורדה גם כאן באתר, לצפיה במחשב ולהדפסה.
על מנת להקל על ההדפסה, הלוח הוקטן בחצי לגודל של דף A4 אחד. בעוד שבלוח המקורי אלו שני דפי A4. וכן הינו במתכונת הדפסה לאורך העמוד, ולא לרוחב כפי אשר מעוצב בלוח המקורי.

כולכם מוזמנים לפתוח את קובץ הלוח ולהתרשם, בין אם להדפסה, ובין אם לרכישה.


לכלל ישראל הקדושים שנה טובה ומבורכת.

הורד את תוכנת אקרובט רידר לצפייה בלוח שנה חייבת להיות מותקנת תוכנת אקרובט-רידר (Acrobat Reader).
אם תוכנה זו אינה מותקנת על המחשב האישי שלכם, אנא ליחצו על הכפתור המופיע כאן בצד שמאל, כנסו לאתר חברת "אדובי" והורידו את התוכנה בחינם!
לתשומת ליבכם - עקב גודלו של הקובץ, במידה והוא לא נפתח לכם ישירות בדפדפן, ניתן לשמור את הקובץ ישירות למחשב שלכם. כוון את העכבר מעל אייקון ההדפסה בתחתית הדף, הקש מקש ימני בעכבר, לאחר ההקשה יפתח תפריט אפשרויות ובו יש לסמן את "שמור יעד בשם..." או באנגלית "Save Target As" . ביחרו את המיקום בו אתם רוצים שהקובץ ישמר על המחשב שלכם, וזהו הקובץ אצלכם.