ברסלב - רבי נחמן מברסלב
רבי נחמן מברסלב  - חגי ישראל - ברסלב שיעורי תורה חוק נתן - לימוד יומי בספר הקדוש חק נתן - ברסלב אלבום תמונות - תמונות ראש הישיבה ואלפי תמונות צדיקים תולדות ברסלב - תולדות רבי נחמן מברסלב זל ותלמידיו הקדושים ברכות מהרב - רבי יוסף שובלי שליט"א צור קשר - ישיבת תיקון המידות דחסידי ברסלב Breslev english site
הישיבה


בעזרת השם יתברך.

ערוץ התורה

ערוץ התורה on Google+

אנחנו בגוגל+

ערוץ התורה | אודותינו

ערוץ התורה הינו אתר המיועד לכל יהודי שחשקה נפשו להכיר את היהדות מקרוב ולהתקרב לבורא כל עולמים יתברך שמו, באתר תוכלו להיחשף לתוכן נדיר יחודי עצום ומרתק.

שיעורי תורה

האתר מכיל מגוון שיעורי תורה מפי מורנו ורבנו הרב הגאון רבי יוסף שובלי שליט"א ראש ישיבת תיקון המידות בכל ענפי לימוד כגון: אמונה, מוסר, חסידות, הלכה, פניני חכמה, פלפולים למדניים ובעיקר הדרכה וחיזוק לנשמות על פי משנתו של רבי נחמן מברסלב. השיעורים גדושים בהדרכה בסיסית בצעדים הקשים העוברים על כל יהודי הרוצה לכנוס לשערי הקדושה, גם חילוני וגם דתי. הדרכה שממש הכרחית כדי לא ללכת לאיבוד במבוך החיים שלא פוסחת על אף פרמטר: פרנסה, שלום בית, חינוך ילדים, דרכי הלימוד, אמונה וביטחון ב-ה', מציאת רב ומורה דרך, הידבקות בצדיקים, שמירת השבת והלכותיה, לימוד מפליא על כל חג ומועד ועוד. ורוב השיעורים מלווים על ידי משלים יפים, סיפורי מעשיות, עובדות והנהגות של גדולי הדורות למיניהם.

לכניסה למדור השיעורי תורה לחץ כאן

נווה צדיקים

האתר נרתם למשימת הנצחת צדיקי ישראל בכתב בתמונה ואף בסירטוני וידאו נדירים, האתר לא מחלק חלילה בין הצדיקים, לא בין השיטות לא לבין הדעות וכמובן לא בין העדות.

בנווה צדיקים תוכלו לראות את כל צדיקי ישראל שנשארה להם הנצחה הן על ידי הסיפור בכתב, הן בתמונה והן בהסרטת וידאו. מדור הנווה צדיקים נחלק לכמה חלקים:

א: אלבום תמונות צדיקים גלריית ענק יחידה מסוגה ברשת בה תמצאו מאות תמונות מגדולי ישראל לדורותיהם. לכניסה לאלבום התמונות לחץ כאן ב: גלריית וידאו של סרטוני צדיקים נדירים ואף צילומים עתיקים מלפני כמאה שנים, תיעודים נדירים שרק בנווה צדיקים תוכלו לראות. ג: גלריית וידאו של סרטונים קברות הצדיקים בארץ הקודש ובכלל המקומות הקדושים, קטעי וידאו נדירים מזווית שונה שעוד לא ראיתם.

לכניסה לגלריית הוידאו לחץ כאן

ג: מדור סיפורי צדיקים, בו תכלו לקרא בקצרה על תולדות חייהם של הצדיקים זכותם תגן עלינו ועליכם אמן.

לכניסה לתולדות צדיקים לחץ כאן

תפוצה עולמית

ערוץ התורה בווטסאפ - WhatsApp אחד מהענפים הפעילים ביותר של ערוץ התורה, הוא סרטון יומי קצר של דבר תורה ומוסר השכל שנשלח לאלפי יהודים פזורים בכל קצוות עולם ישירות למכשירי הטלפון הניידים דרך אפליקציית ה'ווטסאפ' - WhatsApp וה'טלגרם' Telgram. בנוסף אנו שולחים בתפוצה הסלולארית פתגמים גדושים בחכמה מצדיקי הדורות, תפילות קצרות יומיות להצלחה בחיים. ועוד... רעיון זה גרף אהדה רבה בקרב הציבור תהילה לאל יתברך, וסוחף מיום ליום יהודים רבים הן חליונים והן דתיים ופותח לפניהם צוהר מזהיר ליהדות.

לכניסת לדף התפוצה העולמי ברשתות החברתיות לחץ כאן (בקרוב)

מועדים

באתר תוכלו למצא תוכן עשיר ועמוס על חגי ומועדי ישראל. כל מה שרציתם לדעת על החגים הקדושים בדרוש, אגדה, הלכה, בחסידות ואף על פי הקבלה. לכניסת לדף המועדים לחץ כאן עוד באתרינו מדור ל"ג בעומר, מדור ייחודי מסוגו ברשת, העוסק כל כולו ביום הנשגב והנורא ל"ג בעומר הילולת התנא האלוהי רבנו רבי שמעון בר יוחאי זי"ע, במדור תוכלו למצוא תמונות מיוחדות מיום ההילולה, וידיאו, מנהגים, סיפורים, תפילות ועוד תוכן רצוף ומרתק.

לכניסת לדף "ל"ג בעומר" לחץ כאן


ללא כל סיוע כספי וללא כל תשלום מצידכם, הנכם מוזמנים לטעום מעמל כפיהם של יהודים יקרים שתורמים עצמם למען קירוב לבבות לאבינו שבשמיים, ומגישים לפניכם אוצר שלא יסולא בפז, בפרט בדורנו. יהי רצון שנזכה לקרב את הגאולה השלמה בקרוב אמן.

בעלי פייסבוק, חפשו אותנו בפייסבוק ב"ערוץ התורה" \ ב"ערוץ ההלכה".


ברסלב הדרשות חוק נתן תמונות צדיקים הישיבה הוצאת ספרים תולדות ברסלב ברכות רבי נחמן מברסלב שיעורי תורה תורה   כל הזכויות שמורות © 2005