ברסלב - רבי נחמן מברסלב
רבי נחמן מברסלב  - חגי ישראל - ברסלב שיעורי תורה חוק נתן - לימוד יומי בספר הקדוש חק נתן - ברסלב אלבום תמונות - תמונות ראש הישיבה ואלפי תמונות צדיקים תולדות ברסלב - תולדות רבי נחמן מברסלב זל ותלמידיו הקדושים ברכות מהרב - רבי יוסף שובלי שליט"א צור קשר - ישיבת תיקון המידות דחסידי ברסלב Breslev english site
ברסלב מידות - חדשות - ידיעות ישנות

 

ברסלב מידות - תרומות - תרומה לישיבהאתר ברסלב מידות - חדשות \ ידיעות ישנות

חדש! שיעורים על תרי"ג מצוות

חדש!!! שיעורים על תרי"ג מצוות עשה ולא תעשה שבתורה.
הכנסו למדור שיעורי התורה: הכנסו - שיעורים על תרי"ג מצוות!

חדש! 2 דקות של הלכה

חדש!!! 2 דקות של הלכה - שיעור הלכה יומי - בסיעתא דשמיא עם פתיחת שנת תשע"ג אנו מגישים לפניכם הלכה יומית של 2 דקות בלבד תמידין כסדרן, מפי הגאון הצדיק רבי יוסף שובלי שליט"א.
הכנסו למדור שיעורי התורה: הכנסו - 2 דקות של הלכה!

חדש! 2 דקות של תורה

חדש!!! 2 דקות של תורה - שיעור יומי על פרשות השבוע - בסיעתא דשמיא עם פתיחת שנת תשע"ג אנו מגישים לפניכם שיעור יומי של 2 דקות בלבד, מפי הגאון הצדיק רבי יוסף שובלי שליט"א.
הכנסו למדור שיעורי התורה: הכנסו - 2 דקות של תורה!

שיעור תורה שכבש לבבות - "רצונות דקדושה"

שיעור מחזק מאוד! צריכים תמיד להתחזק ולא להרפות מהרצונות הטובים לעבוד את השם ועי"ז יצא ויעלה מכל הנפילות ויוכל לעבור את חשכת העולם הזה. הרצון זהו תיקון הדור, וזו התכלית. חיזוק בקבלת הבזיונות באהבה, אין תיקון גדול מזה! רצונות דקדושה
להאזנה לשיעור התורה לחץ כאן!

"נווה צדיקים" - גלריית סרטונים של גדולי ישראל

תהילה לאל עליון הרחום והחנון, גלריית הוידיאו של צדיקי ישראל "נווה צדיקים" לה ציפינו זמן רב בכיליון עיניים, עלתה לאוויר עולם, סרטונים נדירים, חדשים גם ישנים לזיכוי עם קודש לזכות לראות את פני קודשם של גדולי ישראל עליהם העולם עומד, ועל יד זה נזכה להתחזק ולדבוק בדרכם, אמן.
לכניסה - סרטונים של גדולי ישראל

תולדות הצדיקים

מדור "תולדות צדיקים" - ב"נווה צדיקים" - "הטוב כי לא כלו רחמיך והמרחם כי לא תמו חסדיך" חסד אחר חסד שהשם יתברך גומל עמנו ועם כלל ישראל - אנו זוכים לברך על מדור "תולדות צדיקים", נישה בה תוכלו לקרוא אודות גדולי ישראל, קוים קצרים לתולדות חייהם של גדולי ישראל מפיהם אנו חיים, זיע"א.

רשימת הצדיקים:

לכניסה לחצו כאן - תולדותיהם של גדולי ישראל (קישור למדור במרכז התפריט הראשי)

דף הורדות ישירות

דף הורדות ישירות - ספרים, שירים וכ'ו... לחצו כאן לדף הורדות!

הרשמה לקבלת עדכונים שוטפים!

לחץ כאן לדף שיעורי תורה להרשם!

חגי ישראל

לחצו כאן למדור חגי ישראל חנוכה!

ברכות - ברכה מהרב!

יהודים רבים כבר נוושעו מברכותיו המתקבלות של הרב שליט"א, בבחינת צדיק גוזר וה' מקיים. ניתן לשלוח טופס עם השמות לברכה באמצעות טופס לשליחת ברכות שלנו, לחץ כאן לשליחת טופס ברכות!

בקרוב באתר...

לימוד בתלת מימד בספר
שרבים ציפו לו ''אנשי הצדיק''

הוצאת ספרים

יצא לאור הקונטרס : ''מגדיל ישועות'' עם תיקון הכללי ו400 תמונות צדיקים לקט תפילות וסגולות יקרות מפז מובחרות ויחודיות, לכל אדם באשר הוא. בהוצאה מרהיבה ביופיה...
לחצו כאן לדף ''מגדיל ישועות'' עם תיקון הכללי!
והספר שכבש לבבות... ''אנשי הצדיק'' - חלק ג' על המדפים!
לפרטים לחצו כאן!

לג בעומר והתנא רבי שמעון בר יוחאי!

רבי שמעון בר יוחאי גדול התנאים, היה תלמידו של רבי עקיבא. ברש"י שבועות מובא שסתם רבי שמעון בש"ס הוא רבי שמעון בר יוחאי . וכן אמרו בסנהדרין שסתם "ספרי" רבי שמעון היא. בירושלמי מובא שרבי עקיבא אמר לרבי שמעון בר יוחאי "דייך, שאני ובוראך מכירין כוחך". למאמר המלא ועוד בדף לג בעומר לכבוד התנא רבי שמעון בר יוחאי זי''ע מעוצב ברב יופי והדר ועדיין היד נטויה לעדכונים נוספים. לחצו כאן לדף לג בעומר ורבי שמעון בר יוחאי!!

שיעורים למכירה

ניתן לרכוש שיעורי תורה להאזנה ושיעורים לצפייה באיכות HD להורדה ישירה!
ליצרת קשר:
0508505360 או במייל.

עדכון שיעורי תורה לצפייה!

עודכנו שיעורי תורה אחרונים לצפיה! מספר פעמים בשבוע מוסר ראש הישיבה שיעורי תורה נחמדים מפז ומפנינים, מעולפת ספירים... בוא גם אתה וצפה באותם שיעורי תורה. לחצו כאן לשיעורי תורה לצפיה!!!

עדכון שיעורי תורה להאזנה!

עודכנו שיעורי תורה אחרונים להאזנה! לחצו כאן לשיעורי תורה להאזנה!!

עדכון ארועים מיוחדים לצפייה!

עודכנו ארועים ומועדים אחרונים לצפיה.
לחצו כאן לארועים!!!

אלבום תמונות צדיקים הגדול ברשת!!!

באלבום ה מאות תמונות של אדמורים, צדיקי ברסלב , אשכנז, חכמי ספרד הכולל- חכמי מרוקו, חכמי תוניס וג'רבה, חכמי א''י, חכמי ירושלים, חכמי טורקיה וחכמי עירק, וכן צדיקים נסתרים, מקובלים וגם של קברי צדיקים ומקומות הקדושים! היכנס לאלבום תמונות הצדיקים!!!

שיעורי תורה לזיכוי הרבים!

ב"ה, בשנים האחרונות הישיבה מפיצה דיסקים שונים לזיכוי הרבים. הדיסקים מופצים בחנויות, קיוסקים, בצמתים, וכיו"ב. בדיסקים שיעורי תורה חדשים ומגוונים להאזנה, מפי מפיק מרגליות מאת ראש הישיבה הרב יוסף שובלי שליט"א, חיזוקים באמונה, שמחה, יראת שמים, אמונת חכמים, ועוד... וכן יופץ שוב הדיסק המבוקש מאוד שיצא לאחרונה "שמחה היא רפואה" ועוד דיסקים מחזקים - "הכרת הוידוי והתודה" ,"ואהבת לרעך כמוך", "ושמרתם את משמרתי", "צרות הזמן", "השגחה פרטית", "ויפדה את ישראל", "משלך יתנו לך" במחיר זעום לזיכוי הרבים. כל המעוניין לרכוש, להפיץ, לעשות חסד עם הזולת ולהנציח לעילוי נשמת, פרנסה, בריאות, רפואה שלימה, ו/או לתת עזרה כלשהיא , נא צור קשר דרך האתר, לחץ כאן. או בטלפון 054-5956984.

 

חזרה לראשית הדף של ידיעות קודמות אתר ברסלב מידות